Madeni Yağlar

M Oil olarak ülkemizde ihtiyaca konu olan binek araç, ticari araç, traktör ve motosiklet motorlarına yönelik yağların üretiminden deniz yağları, endüstriyel yağlar ve greslere kadar geniş bir alanda sergilemekte olduğumuz üretim performansı ile Türkiye’ye artı değer sağlamaya devam ediyoruz.

Ürünlerimizde yer alan bileşenlerin diğer motor yağlarından farklı olarak içeriğindeki kalitesi sayesinde aracınızın yakıt tüketimindeki azalma sağlamasının yanı sıra motorunuzun çalışma sürecinin kolaylaştırıcı ve yıpranmayı azaltıcı etkisi bulunmaktadır.

Madeni yağlar, içeriğinde bulunan baz yağların kullanım alanlarına göre istenilen performansın sergilenebilmesi amacıyla spesifik olarak seçilen katkı maddelerinin ilave edilerek karıştırılması suretiyle üretilir.

%100 Yerli üretim.

Bugün, Türkiye’de satışı yapılmakta olan her tür ve markadan madeni yağların ham maddeleri esas itibariyle aynı olup, kullanılan katkı maddelerinin cinsi ve miktarı ölçüsünde birbirlerinden ayrışmaktadırlar.

M Oil olarak markamız adı altında üretimini gerçekleştirdiğimiz madeni yağların tamamında standarda ve performans kriterlerinin gereksinimlerine uygun şekilde ihtiyaca yönelik katkı maddeleri (baz yağlar ve sentetikler) kullanılmaktadır.

Otomotiv Yağları
Otomotiv Özel Ürünler
Deniz Yağları
Endüstriyel Yağlar
Gresler