Milan Petrol San. ve Tic. A.Ş.

Nasıl Katılabilirsiniz?

Akaryakıt istasyonu ya da, akaryakıt istasyonu kurulmasına uygun bir arazinin sahibi olup da, mensubu olmaktan gurur duyacağınız M Oil Ailesine katılmak istiyorsanız bu sayfayı dikkatle okumanızı tavsiye ediyoruz.

Eğer, akaryakıt istasyonu sahibi iseniz; Öncelikle, istasyonunuzun herhangi bir akaryakıt dağıtım firması ile bayilik, kira, intifa sözleşmesinin olmaması ya da, sözleşme süresinin bitmiş veya bitim aşamasına gelmesi gerekiyor.

Eğer, istasyon kurulmasına uygun olduğunu düşündüğünüz bir araziye sahipseniz;
Bu durumda da öncelikle, bahse konu olan arazinize, belediye sınırları veya belediyenin mücavir alanı içindeyse belediyeden, değilse Karayolları Genel Müdürlüğü’nden akaryakıt istasyonu kurulması için izin almanız gerekiyor.

Bu aşamaları tamamlayan veya bu vasıflara sahip girişimcilere, ısrarla ve hararetle bir tavsiyede daha bulunuyoruz.

O da şu; değişik firmaların bayiliğini yapan ve halen yapmakta olan istasyon sahipleri ile mutlaka görüş alış verişinde bulunun. Bu firmaların bayilerine sağladığı imkanları, avantajlarını M Oil’in avantajları ile kıyaslayınız.

Bu kıyaslamayı yaptıktan sonra, M Oil’i tercih edeceğinizden hiç kuşkumuz yok. Çünkü, M Oil’in size en uygun şartlarla hizmet edeceği kararına varacaksınız.

O takdirde; Bulunduğunuz bölgedeki M Oil Bölge Müdürlüklerine ’Alo’ demeniz yeterli olacaktır. Bölge müdürlüklerimizin telefonlarına herhangi bir bayi kanalıyla ya da, bu sitemizde yer alan sayfalardaki adreslerden ulaşabilirsiniz.

Bu durumda, M Oil uzmanları en kısa zamanda sizi ziyaret edecek ve öncelikli olarak bilgilendirecektir. Bu ziyaret sırasında elde edilen veriler; M Oil uzmanlarınca titizlikle değerlendirilerek rapor hazırlanacaktır.

M Oil uzmanlarının hazırladığı bu rapor, akabinde M Oil Genel Müdürlüğü’nün dikkatine sunulacaktır. M Oil Genel Müdürlüğü’nce son değerlendirilmesi yapılacak bu rapora, uygunluk kararı çıkması halinde, M Oil ile yapacağınız bir sözleşme ile M Oil ailesine girmiş olacaksınız.

Şunu da hatırlatmak istiyoruz ki , uzun gibi görünen tüm bu işlemler tahmin ettiğinizden çok daha kısa bir süre içinde gerçekleşecektir.

Bayi olarak M Oil Ailesi ile yapacağınız sözleşme sonrasında, arazinin projelendirilmesinden akaryakıt istasyonu oluşturulmasına kadar tüm safhalarda, M Oil’i yanınızda bulacaksınız. M Oil uzmanları ve ekipleri, istasyonunuzun yüksek standartlarda oluşması için her türlü organizasyonu yapacak ve her türlü fedakarlığı gösterecektir.

Bu aşamalar sonrasında, M Oil’in görünüm standartlarına uygun, çağdaş bir petrol istasyonuna kavuşmanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz.

M Oil’in hizmeti şüphesiz ki bu kadarla sınırlı değil. M Oil Bayisi olarak hizmete girdikten sonra, M Oil’in sunduğu cazip ve uygun hizmet şartlarının keyfini çıkarabilirsiniz.

Bayilerinin velinimet olduğunu bilerek hizmet eden, kazanırken kazandıran, paylaşarak büyümenin gerekliliğine yürekten inanan M Oil, size şimdiden HAYIRLI OLSUN der.