Milan Petrol San. ve Tic. A.Ş.

Antalya Madeni Yag Deposu

Antalya Dolum Tesisi

Antalya Dolum Tesis’inin içinde bulunan madeni yag deposunun amacı Akdeniz Bölgesin bulunan müşterilerine hızlı ve kaliteli bir hizmet vermektedir. Deponun Çevre Uyum belgesi mevcuttur. Antalya Madeni Yag Deposu sayesinde M Oil’in çevre istasyonlarına madeni yag satışları kesintisiz biçimde yapılmaktadır.

Devamını Göster...

Ankara Madeni Yag Deposu

Denizli Dolum Tesisi

2003 yılının sonlarına dogru İstanbul yolu 14. km.’de bulunan Şaşmaz Oto Sanayi içinde kurulmuştur. M Oil Madeni Yag Merkez Deposu stoklama kapasitesi ve sevkiyat açısından Türkiye’nin en modern tesisleri arasında yer almaktadır. İç Anadolu, Karadeniz ve Dogu Bölgelerine hizmet vermektedir. Sevkiyatlar M Oil’in mevcut araçlarıyla yapılmaktadır ve müşterilerinden herhangi bir ürün teslim yada ulaşım bedeli alınmamaktadır. Ürünlerin sipariş verildikten sonra en geç 24 saat içinde teslim edilme garantisi bulunmaktadır.

Devamını Göster...

Mersin Madeni Yag Deposu

Ankara Dolum Tesisi

Çukurova Bölgesine hizmet vermektedir. M Oil’in diger tesislerinde oldugu gibi modern işletme ve hizmet anlayışı bu depoda da mevcuttur. Kapasitesi ihtiyaç dogrultusunda her an genişletilebilecek bir nitelige sahiptir. Mersin Merkez’de bulunan depo bölgedeki bayi ve müşterilerin madeni yag ihtiyaçlarını hızlı ve saglıklı bir şekilde saglamaktadır.

Devamını Göster...

Batman Madeni Yag Deposu

Antalya Dolum Tesisi

Dogu ve Güneydogu Bölgesinin ihtiyacını rahatlıkla karşılayabilecek kapasiteye sahiptir. Madeni yag çeşitlerinin sevkiyatları M Oil’in mevcut araçlarıyla yapılmaktadır ve müşterilerinden herhangi bir ürün teslim ya da ulaşım bedeli alınmamaktadır.

Devamını Göster...

Denizli Madeni Yag Deposu

Denizli Dolum Tesisi

Denizli-Ankara karayolu üzerinde 33.km.’de kurulmuştur. Dolum tesisi içinde bulunan M Oil Madeni Yag Deposu Orta Ege Bölgesine hizmet etmektedir.

Devamını Göster...

Marmara Madeni Yag Deposu

Ankara Dolum Tesisi

Türkiye’nin en önemli sanayi bölgelerinden olan Marmara Bölgesinde Küçükyalı’da kurulmuştur. Çevre illerdeki M Oil istasyonlarına ve madeni yag bayilerine hizmet vermektedir.

Devamını Göster...